Teslimat Bilgileri

www.bidamla.com'dan aldığınız ürünler en fazla 48 saat içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına (mobil bölgeler hariç) maksimum 4-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Şirketimiz tüm kargo firmaları ile transfer işlemi gerçekleştirmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden  10 gün içerisinde, ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

  

İade & Değişim Ücretli midir?

İade ve değişim sürecinde sadece kargo bedelleri müşteri tarafından ödenir. Ürün iadelerinde müşterinin ödediği tutar kargo bedeli düşülerek vereceği hesaba aktarılır.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Ürünler denenmiş ve bozulmuş,  kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

  

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve özellikte gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmamış olduğu durumlarda iade kapsamına girmektedir. Kargoda hasar görmüş ürünlerin iadesi için lütfen kargonuzun kuryesi önünde açarak kontrol ettiriniz ve eğer ürün hasarlı ise kuryeyle birlikte tutanak tutunuz. İade için bu tutanak istenmektedir.

 

İade & Değişim İşlemi Nasıl Yapılır?

Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka bölümünde yer alan forma; göndermiş olduğunuz ürünlerin ürün kodlarını, fiyatlarını ve bu ürünlerin genel toplamını yazarak tarafımıza Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iadesi kabul edildikten sonra sistem üzerindeki hesabınıza, göndermiş olduğunuz ürünlerin genel toplamı "Değişim Tutarı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak ürün değişimlerinizi yapabilirsiniz.